Linki zwrotne są głównym źródłem skutecznego marketingu artykułów; mogą też być nieco mylące.

Po pewnym czasie i wysiłku możesz łatwo znaleźć się na drodze do czerpania korzyści z linków zwrotnych. To, co w zasadzie robią, to znaleźć cię; maksymalizacja szansy na osiągnięcie zysku. Linki do i z katalogów, blogów i innych witryn istotnych dla Ciebie i Twojej niszy są jednym z najlepszych sposobów na to, aby ludzie znaleźli Twoje treści, a na końcu Twój produkt, usługę, blog lub cokolwiek robisz, aby zarabiać pieniądze . Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami, aby rozpocząć.Zastanów się nad płaceniem innym, aby zrobili Twój artykuł marketingowy, gdy zaczniesz na dobry początek. Umożliwia to sprzedaż hurtową. Usługi takie jak Amazon Mechanical Turk ułatwiają zlecanie tysięcy artykułów wysokiej jakości i ich wykonanie w ciągu kilku dni. Pamiętaj tylko, aby wstępnie zakwalifikować swoich pracowników, w przeciwnym razie utoniesz w spamie.Dołącz do społeczności blogerów, aby zwiększyć wpływ swojego bloga. Blog używany do marketingu internetowego odnosi sukcesy na tyle, na ile pozwala mu ruch. Aby zachęcić do większej liczby czytelników blogów, śledź blogi, które poruszają te same tematy, co Twoje. Komentuj te blogi, podając wnikliwe, cenne informacje i link do własnego bloga. Może to zachęcić innych blogerów i ich czytelników do odwiedzenia Ciebie.Jeśli Twój artykuł jest już zawarty na Twojej stronie internetowej, nie przesyłaj go do katalogów artykułów. Wiele wyszukiwarek ma reguły dotyczące zduplikowanych treści i nie chcesz, aby Twój artykuł został usunięty, ponieważ umieściłeś go w wielu miejscach. Zamiast tego przepisz artykuł od nowa (program do obracania treścią może być naprawdę pomocny) i prześlij przepisany artykuł do katalogów.Przepisz swój artykuł dla każdego zgłoszenia. Aby złamać zasady „nie duplikatów” wyszukiwarki, po prostu nieznacznie przeredaguj swój artykuł za każdym razem, gdy go przesyłasz. Zmień go na tyle, aby nie wyglądał na ten sam artykuł, a wyszukiwarki zapewnią wiele linków zwrotnych, po jednym dla każdego nowego zgłoszenia, które napiszesz.Jedną z opcji jest napisanie artykułów przez kogoś innego. Pomysły na tworzenie skutecznych kampanii marketingowych artykułów

Jeśli nie jesteś zbyt dobrym pisarzem lub nie masz czasu na pisanie, zatrudnij kogoś, kto może pisać dla Ciebie artykuły.

Nie będzie to darmowe, ale pozwoli zaoszczędzić czas i może zwiększyć ruch w witrynie, jeśli będziesz regularnie publikować posty.Upewnij się, że Twoje artykuły są czytane jak artykuły, a nie tekst reklamy. Jeśli Twoje artykuły czytają się jak boisko do sprzedaży, katalogi artykułów odrzucą je. Nie powinieneś wielokrotnie wymieniać swojego produktu lub marki. Niektóre katalogi artykułów wymagają podania marki lub produktu tylko raz. Czasami najlepiej jest po prostu wspomnieć o tym w polu zasobów, a nie w artykule.Kiedy tytułujesz swój artykuł, upewnij się, że będzie on atrakcyjny dla twoich czytelników. Pamiętaj, aby zachować słowa kluczowe w nagłówku, ale powinien on również wyróżniać się wśród czytelników. Jeśli Twój nagłówek nie jest atrakcyjny, nikt nie będzie chciał czytać tego, co napisałeś. Spraw, aby Twoi czytelnicy poczuli, że muszą przeczytać Twój artykuł.Użycie zaskakującego faktu na początku artykułu to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi czytelników. Ten fakt wprowadzi czytelnika do artykułu i otworzy go na myślenie. Oczywiście może to być bardzo skuteczne w marketingu produktu.Czas to pieniądz, warto poświęcić trochę czasu każdego dnia na kampanię w Internecie. Backlinking jest jednym z najbardziej lukratywnych sposobów promowania siebie i jest całkowicie darmowy, jeśli sam wykonujesz pracę. Zacznij już dziś i regularnie konserwuj wszystkie swoje treści, a odniesiesz sukces. Powodzenia!