Jeśli czytaliście kiedyś troche na temat konopii indyjskiej, jest duże prawdopodobieństwo, że na określenie “nasiona autoflowering”.

Trochę dziwne określenie, prawda? Nic nam to nie mówi. Poza tym, jak to nasiona mogą być automatyczne? Otóż nasiona autoflowering to określenie na nasiona marihuany, które kwitną automatycznie – to nie żart. Chodzi o to, że dla ziaren tej konopii nie ma żadnego znaczenia ilość godzin światła na dobę. One wyrastają i rozwijają się w zawsze takim samym, automatycznym cyklu życia. Umożliwia to uzyskanie znacznie lepszych plonów. Nie musimy nadmiernie martwić się i głowić, jak stworzyć im najlepsze warunki do życia. Dzisiaj jest to zasługa ludzkiej ingerencji genetycznej i krzyżowanie różnych gatunków, aczkolwiek nie ma wątpliwości, że nasiona autoflowering są rozwiązaniem mocno przyszłościowym, a przede wszystkim opłacalnym.

Nasiona autoflowering

Nasiona autoflowering– zalety kupna

Nasiona automatyczne umożliwiają uzyskanie świetnych efektów hodowli. Zanim jednak rozpoczniesz, pamiętaj – w Polsce możesz zajmować konopią indyjską tylko, jeżeli przeprowadzasz badania naukowe na ten temat. W przeciwnym wypadku uprawa marihuany, nawet na własny użytek, jest niedopuszczalna. Jeden wyjątek stanowią te gatunki, które nie zawierają w sobieTHC. Z powodzeniem jednak masz opcję zostać kolekcjonerem i nabyć takie nasiona. Na pewno Cię zainteresują, a już zwłaszcza jeżeli wcześniej czegoś takiego (nasion autoflowering) nie widziałeś i nie miałeś styczności. Może być to dla Ciebie ciekawa lekcja biologii – w końcu dokształcamy się przez całe życie.

Chciałbyś kupić takie ziarenka? W obecnych czasach wcale nie jest to takie trudne jak Ci się wydaje. Masz możliwość zamówić nasiona autoflowering nawet bez wystawienia nosa z domu. Zapraszamy na stronę internetową: nasiona autoflowering