Zaprojektowanie świetnej witryny wymaga dużo pracy.

Od planowania witryny po właściwe sformułowanie wszystkich sformułowań, może to być trochę przytłaczające, jeśli nie wiesz, co robisz. Korzystając z tej wiedzy, możesz stanąć na wysokości zadania.Zawsze dobrze jest dodać favicon do swojej witryny. Favicon to plik obrazu 16×16 w formacie .Ico. Ten obraz jest widoczny obok paska adresu URL, obok tytułu strony na otwartej karcie i jest również widoczny na karcie zakładek, jeśli zdecydujesz się dodać stronę do zakładek. Favicon pomoże użytkownikom szybko rozpoznać Twoją stronę w przeglądarce bez czytania tekstu lub bezpośredniego przeglądania strony.Sprawdź swoją witrynę we wszystkich różnych przeglądarkach. Upewnij się, że wygląda dobrze w każdej przeglądarce. Wprowadź zmiany w swojej witrynie, aby wyglądała dobrze we wszystkich popularnych przeglądarkach. Ponadto niech ktoś, kto używa systemu operacyjnego, który różni się od Twojego, sprawdzi witrynę pod kątem zgodności.Upewnij się, że wszystkie Twoje strony internetowe rzeczywiście mają tytuły i upewnij się, że są one opisowe. Zaskakująca liczba stron internetowych nazywana jest „dokumentem bez tytułu” lub „nowym dokumentem”. To nie tylko odbiera odwiedzającym użyteczną informację do zapamiętania Twojej witryny, ale także całkowicie niszczy Twoje SEO, ponieważ wyszukiwarki mają duży wpływ na tytuły stron podczas rankingowania witryn.Włącz mapę witryny do swojej witryny. Mapy witryn służą kilku celom. Po pierwsze, ułatwiają odwiedzającym nawigację w witrynie. Po drugie, główne wyszukiwarki mogą go wykorzystać do indeksowania całej witryny. Oznacza to, że poprawia się Twoja optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, a Twoja witryna zyskuje większą ekspozycję, co daje większy potencjał zarobkowy.Jeśli chcesz szybko zbudować stronę internetową bez konieczności nauki języka komputerowego, skorzystaj z generatora kodu. Jak zaprojektować witrynę, która działa?

Korzystanie z generatora kodu pozwala szybko zbudować witrynę i zapobiega popełnieniu błędu, gdy nie masz pojęcia, czym jest programowanie komputerowe.

Generatory kodu są nie tylko szybkie, ale także dużo się nauczysz.Postaraj się, aby wszelka muzyka lub zdjęcia, do których prowadzisz łącze, znajdowały się na Twoim własnym serwerze sieciowym. Nie zamieszczaj linków do innych obrazów na stronach internetowych. Może to być interpretowane jako kradzież przepustowości i może również narazić Cię na naruszenie praw autorskich. Nie warto ryzykować.Jeśli projekt Twojej witryny musi być przyjazny dla urządzeń mobilnych, pamiętaj, że urządzenia mobilne mają mniejsze ekrany i ograniczoną przepustowość. Aby uwzględnić mniejsze ekrany, powinieneś spróbować zaprojektować swoją witrynę jako pojedynczą wąską kolumnę, tak aby użytkownik musiał poruszać się tylko w pionie, a nie zarówno w poziomie, jak iw pionie. Ograniczona przepustowość oznacza, że ​​powinieneś być bardziej zaniepokojony rozmiarami plików. Możesz również zdecydować się na utworzenie oddzielnej wersji swojej witryny specjalnie dla urządzeń mobilnych.Zwróć uwagę na kolory tła i kolory tekstu podczas projektowania witryny. Coś w rodzaju czerwonego tekstu na niebieskim tle nie działa dobrze. A jeśli uważasz, że biały tekst pojawi się na czarnym tle, może to być trochę zbyt jasne dla twoich czytelników. Wybierz coś subtelnego.Unikaj używania wyskakujących reklam, gdy tylko jest to możliwe. Są one denerwujące dla Twoich użytkowników i są mniej skłonni do zaufania Twojej witrynie. Ludzie będą unikać Twojej witryny. Nie potrzebujesz wyskakujących okienek; wystarczy, że reklamy będą proste.Czy czujesz się teraz bardziej komfortowo? W miarę jak się opanujesz, zauważysz, że Twoja witryna powoli zaczyna się poprawiać. Jeśli poczujesz się zdezorientowany lub nie wiesz, co dalej, po prostu wróć i przejrzyj powyższe wskazówki.