Lubisz jacuzzi i korzystasz z niego często podczas pobytu na basenie, w parku wodnym lub w centrum odnowy biologicznej? W takim przypadku pomyśl o tym, aby zamontować instalację w swoim domu.

Jacuzzi to doskonały wybór dla każdego, kto lubi komfort, wypoczynek oraz dobrą zabawę w wodzie.

Musujące bąbelki w basenie jacuzzi zapewniają doskonały relaks samemu, z drugą osobą lub nawet z większą grupą. Dotychczas baseny tego typu spotykane były głównie w obiektach dostępnych publicznie – nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby mini basen zamontować u siebie w domu.

Jakie jacuzzi wybrać do domu?

Wykonanie jacuzzi w domu jest związane z dość dużym wydatkiem, jednak nie odstrasza to amatorów hydromasażu. W końcu nic nie jest w stanie zapewnić równie dużego komfortu jak własny basen tego typu, z którego można skorzystać w dowolnym momencie.

Minibasen jacuzzi do Twojego domu

Własne jacuzzi może być zamontowane:

– w ogrodzie
– na tarasie
– w łazience
– w osobnym pomieszczeniu

Zatem w zależności od dostępnej przestrzeni minibaseny jacuzzi mogą znaleźć się zarówno na zewnątrz domu, jak i we wnętrzach. Tutaj warto pomyśleć o tym, jaka opcja będzie najlepsza. Jacuzzi we wnętrzach daje łatwy dostęp do relaksu przez cały rok, jednak wymaga ono właściwej przestrzeni. Z kolei minibaseny jacuzzi na zewnątrz dają większe możliwości montażowe. Dzięki opcji podgrzewania wody mogą być też używane w chłodniejszych miesiącach.

Ile kosztują minibaseny jacuzzi do domu?

Koszty związane z montażem jacuzzi w domu są zróżnicowane i zależne głównie od wielkości wybranego basenu oraz od jego funkcji. Zasadniczo, im minibaseny jacuzzi są większe, a także m bardziej rozbudowane funkcje posiadają, tym koszt będzie wyższy.

Najtańsze jacuzzi do domu można kupić już za około 20 tysięcy złotych, natomiast to profesjonalne, które zaoferuje znacznie więcej opcji wypoczynku w wodzie, będzie kosztowało nawet około 80 tysięcy złotych.

Z dostępnymi ofertami na minibaseny jacuzzi można zapoznać się teraz na stronach internetowych firm, które zajmują się ich dostawą.