Obecnie w wypożyczalniach samochodów ciężarowych i naczep możemy również wynająć samochody specjalistyczne, takie jak pojazdy z zabudową bezpyłową do zbiórki odpadów, pojazdy z urządzeniem hakowym lub bramowym o różnej nośności ton.

Tego typu pojazdy pomagają firmom spełnić wszystkie ich potrzeby związane z gospodarką odpadami i recyklingiem. Tego typu specjalistyczne pojazdy są najlepszymi markami w branży motoryzacyjnej i są dostępne zarówno do wynajmu długoterminowego, jak i krótkoterminowego. W ofercie możemy znaleźć samochody ciężarowe wiodących marek, jak Mercedes, MAN, DAF, Volvo czy Scania.

Wynajem pojazdów do zagospodarowania odpadów i recyklingu

Długoterminowy wynajem samochodów specjalistycznych

W wypożyczalniach znajdziemy do wynajęcia zupełnie nowe samochody specjalistyczne po konkurencyjnych cenach. Doświadczony zespół profesjonalistów dba o to, aby flota takich pojazdów dostępna na wynajem długoterminowy była stale aktualizowana, aby móc zaspokoić specyficzne potrzeby wielu firm związanych z gospodarką odpadami. Samochody są regularnie serwisowane i konserwowane, aby klient nie musiał się martwić o nieprzewidywalne awarie w trakcie użytkowania.

Jeśli potrzebujesz trwałych i niezawodnych pojazdów specjalistycznych do przewozu odpadów domowych, budowlanych lub przemysłowych, wynajem jest rozwiązaniem odpowiednim dla ciebie. Wypożyczalnia oferuje wynajem specjalistycznych samochodów, jak bramowce czy hakowce, na jeden dzień, tydzień, miesiąc lub dłużej w zależności od twoich potrzeb. Bez względu na to, na jak długo chcesz wynająć tego typu pojazd, z pewnością znajdziesz ofertę, która spełni twoje oczekiwania. W przypadku jakichkolwiek problemów z pojazdem możesz liczyć na szybką pomoc.

Z pewnością pojazdy komunalne znajdą zastosowanie w każdym mieście. Oferta taka jak wynajem samochodów specjalistycznych jest odpowiednim rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorców zajmujących się gospodarką odpadami i recyklingiem. Wiele z takich pojazdów posiada zasilanie CNG, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pojazd, którym jeździsz, ma najwyższą specyfikację i spełnia normy ekologiczne.