Okleina z naturalnego kamienia zastosowana na całej zewnętrznej powierzchni, a szczególnie na elewacji, uwydatnia piękno nieruchomości i zwiększa ogólny urok.

Płyta chodnikowa lub duży kawałek forniru kamiennego, ułożone w regularne i nieregularne kształty, wielkości i wzory upiększają wejście i sąsiednie ściany. Możesz zmieniać rodzaje kamieni i wzory dla każdego wymiaru ścian na zewnątrz i wewnątrz oraz dopasowywać wszystko, w tym ściany garażu, stopnie wejścia czy podjazd dla ogólnego wyglądu za pomocą odpowiednich kamieni. Możesz upiększyć swoje patio przydomowe, tworząc ścianę funkcyjną i używać fornirowanych kamieni i przymocować siedziska wokół niego, aby uzyskać olśniewający wygląd. Funkcja kominka, grilla i zaplecze kuchenne sprawią, że imprezy w ogrodzie będą niezapomniane. Ogród otoczony ścianami wyłożonymi kamieniami zapewnia naturalny wygląd i poprawia doznania, a także komfort, gdy stosowane są odpowiednie rodzaje kamienia, kolory i style. Jeśli układasz kostkę brukową na patio w kontrastowym kolorze, ściany patio, filary i reszta architektury wykonane z forniru kamiennego ozdobią patio przydomowe i otaczający je ogród.

W przeciwieństwie do innych materiałów budowlanych, kamienie naturalne mają dużą wszechstronność, aby pasowały do różnych przestrzeni w domu, czy to na zewnątrz, na tarasie, na patio, w kuchni, łazience lub salonie.

Podział przestrzenny można wykonać stosując Harvard gipsowa płytka na ścianach w salonie, na patio i na tarasie. Możesz dodać zainteresowanie fasadą okładzinami ścian o różnych wzorach i rodzajach kamienia. Baw się w dopasowywanie i kontrastowanie z różnymi kamieniami na blatach i ścianach w kuchni. Skały i kamienie są naturalnym materiałem z dużą ilością minerałów, w tym kalcytu i krzemianów, które idealnie nadają się do pokonania różnych warunków pogodowych. Kamienie są odporne na ciepło, dlatego marmury są ulubionym miejscem w klimacie o wysokiej temperaturze. Kamienie krzemionkowe są często stosowane w konstrukcji ścian, a okładziny ścienne działają jak naturalna izolacja, aby zatrzymać przenikanie ciepła, zimna i wilgoci do przestrzeni wewnętrznych.