Pozycjonowanie stron internetowej wymaga stworzenia wielu linków, które do niej prowadza. Sama strona zawiera wiele linków na podstronach.

W jaki sposób nad tym wszystkim zapanować? Jak monitorować czy przeprowadzona została indeksacja? Sposobów mamy kilka. Niektóre z nich są proste, bo można w wyszukiwarce sprawdzić czy nasza strona jest zaindeksowana. Problem w tym, że to rozwiązanie jest dobre, jeśli nie mamy zbyt dużych wymagań. Jeśli zajmujemy się pozycjonowaniem własnej strony internetowej to mamy czas. Jeśli jednak pracujemy nad wieloma stronami to trzeba mieć narzędzie, które umożliwia sprawdzanie na bieżąco, co ze stroną się dzieje. Najlepszym dla nas rozwiązaniem będzie index checker, który jest dostępny dla każdego. Korzystajmy z narzędzi, które są łatwe w obsłudze i które dają mnóstwo możliwości. Można dowolnie załączyć sobie stworzoną przez siebie listę linków. Można ustawić harmonogram działania. To oznacza, że ustalamy, która lista i kiedy ma być sprawdzana pod kątem indeksowania. Im więcej wiemy o stronach tym łatwiej można je pozycjonować. Jeśli strona nie jest zaindeksowana to sprawdzamy, dlaczego i robimy wszystko żeby boty Google ją odwiedziły. Bez tego nasza strona internetowa jest niewidoczna dla innych.


Wykorzystanie takiego narzędzia daje nam możliwość łatwiejszego wykorzystania funkcji programu do swoich celów.

To, dlatego bulk google index checker jest bardzo popularny wśród specjalistów. Trzeba ułatwiać sobie zadanie, które jest do wykonania. Sprawdzanie na bieżąco indeksowania jest bardzo ważne. Często się to zmienia, dlatego działamy wtedy w taki sposób żeby strona znowu była zaindeksowana. To zajmuje sporo czasu, dlatego korzystając z nowoczesnego programu można na raz zrobić wiele pracy. Jeśli raz skorzystamy z takiego programu to się przekonamy, że lepszego narzędzia nie znajdziemy. Program jest tani, dlatego każdy powinien go przetestować. Trzeba sobie pomóc i wykorzystać aplikacje, która działa bardzo płynnie i nie sprawia żadnych problemów.