Wielu kocha baseball.

Ludzie grają w nią od profesjonalistów po dzieci w szkole. Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, chce dowiedzieć się więcej o tej grze, ten artykuł jest tutaj, aby pomóc. Tutaj znajdziesz wiele rzeczy o baseballu, o których być może nie wiedziałeś na początku.Zachowaj profesjonalizm i okazuj szacunek podczas przesłuchania do zespołu, z którym chciałbyś grać. Zawsze bądź grzeczny dla kolegów z drużyny i trenerów, niezależnie od tego, czy grasz zawodowo, czy w małej lidze. Pomoże to upewnić się, że jesteś lubiany w zespole.Za każdym razem, gdy uderzysz piłkę na uczciwym terenie, biegnij pełną parą. Nawet jeśli wydaje się to łatwe, musisz dać z siebie wszystko. Może się zdarzyć, że drużyna przeciwna źle zagra piłkę lub może to wymagać trudnego odbicia, które da ci wystarczająco dużo czasu na dotarcie do bazy.Ćwicz swoją obronę. Jasne, rzucanie i odbijanie się chlubi, ale bycie świetnym graczem defensywnym jest tak samo warte dla twojej drużyny. Możliwość zapisania biegu jest tak samo cenna, jak możliwość stworzenia biegu. Oba są potrzebne do wygrywania meczów w piłkę.Jeśli jesteś łapaczem, upewnij się, że jesteś we właściwej pozycji, gdy nikogo nie ma w bazie. Oznacza to wykonanie niskiego przysiadu i zrównoważenie ciężaru na palcach stóp. Podejdź jak najbliżej spodu kija, ale upewnij się, że nie zostaniesz trafiony.Upewnij się, że jesteś świadomy tego, gdzie na boisku znajduje się każdy gracz. Większości kolizji można uniknąć, jeśli każdy gracz wie, gdzie znajdują się pozostali. Uderzanie w piłkarzy to poważne urazy głowy. Powiedz swoim kolegom z drużyny, kiedy planujesz złapać piłkę.Jeśli jesteś trenerem, bądź konsekwentny w swoim harmonogramie i rutynie. Ogólnie rzecz biorąc, właściwy trening baseballowy powinien obejmować krótką rozgrzewkę i około dwudziestu minut ćwiczeń solo i zespołowych. Następnie dziesięć minut zespołowych ćwiczeń obronnych i sytuacyjnych oraz pięć minut na torach bazowych jest dobre. Zakończ dziesięć minut ćwiczeń dotyczących obrony określonej pozycji i czasu na odpoczynek. Przeczytaj te wskazówki, które pomogą Ci nauczyć się baseballu

Po krótkim spotkaniu zespołu kończy się sesja treningowa.Jeśli łapacz musi upaść na kolana, aby zatrzymać piłkę, powinieneś spróbować ukraść bazę.

Ilekroć łapacz padnie na kolana, musi zgarnąć piłkę. Jak tylko piłka uderzy w ziemię, ruszaj do biegu. W większości przypadków zostaniesz nagrodzony skradzioną bazą.Aby złapać lotną piłkę, która wyląduje za tobą, zrób pierwszy krok jedną nogą, aby zacząć kierować się do miejsca, w którym wyląduje piłka. Jeśli najpierw wykonasz krok drugą nogą, zwolnisz, co utrudni dotarcie do piłki.Nie ignoruj ​​munduru baseballowego. Każda drużyna ma strój, który nosi. To ważny aspekt gry. Nie ignoruj ​​tradycji i atmosfery zespołowej, odmawiając noszenia pewnych aspektów stroju. Może to prowadzić do złej krwi nie tylko między tobą a twoimi trenerami, ale także między tobą a kolegami z drużyny.Kije baseballowe są dostępne w różnych długościach, wagach i rozmiarach. Przy wyborze nietoperza weź pod uwagę swój wzrost i siłę. Dłuższy kij zapewnia większy zasięg, a cięższy kij dodaje mocy. Rozmiar twoich dłoni może pomóc ci określić odpowiednią średnicę nietoperza. Pomachaj kilkoma różnymi kijami baseballowymi, zanim zdecydujesz, który z nich jest dla Ciebie najwygodniejszy.Prawdopodobnie teraz jest dla ciebie jasne, że w baseball idzie więcej, niż myślisz. Wymaga umiejętności, które musisz opanować w praktyce, a także znajomości zasad. Skorzystaj z porad, które omówiłeś powyżej, a powinieneś być w dobrej formie podczas gry.