Utrata wagi to po prostu rezultat spalenia większej ilości kalorii niż spożywasz.

Jednak, co jest frustrujące, zdarzają się uparte złogi tłuszczu, które często tworzą się w twoim ciele, szczególnie gdy się starzejesz. Są one znacznie trudniejsze do zredukowania przy użyciu samej diety i ćwiczeń, ale pomóc mogą zabiegi wyszczuplające. Redukcja tkanki tłuszczowej dzięki innowacyjnym zabiegom modelującym sylwetkę może być znacznie łatwiejsza, niż myślisz. Jeśli masz nadmiar tkanki tłuszczowej na ramionach, udach, biodrach lub brzuchu, które pozostają na miejscu, mimo że schudłeś, dobrym pomysłem może być usunięcie toksyn z organizmu, które zapobiegają pozbyciu się opornych komórek tłuszczowych. Właśnie z tego powodu nie możemy pozbyć się upartej oponki z brzucha. Zabieg modelujący sylwetkę zrobi to, czego nie możemy uzyskać nawet za pomocą starannie dobranej diety czy ćwiczeń. Twoje ciało będzie miało bardziej harmonijny kontur w określonych obszarach, a sylwetka będzie bardziej atrakcyjna i szczupłą. Tkanka tłuszczowa brzucha, ramion czy i ud zostanie znacznie zredukowana. Jeśli bezskutecznie walczysz o rozbicie komórek tłuszczowych poprzez zmianę stylu życia i dietę, wyeliminowanie ich za pomocą ukierunkowanych fal radiowych powinno przynieść spodziewane efekty w krótkim czasie.

Proces ten będzie stymulować lipolizę, czyli wypłukanie martwych komórek tłuszczowych przez naczynia limfatyczne. Szybkość regeneracji komórek przyspieszy w odpowiedzi na fale o częstotliwości radiowej, a rezultatem będzie jędrniejsza, mocniejsza, młodsza skóra.

Przeczytaj, jakie są dostępne w salonach zabiegi odchudzające brzuch na Moment.pl. Innym sposobem na pozbycie się toksyn, które zatrzymują uparte komórki tłuszczowe, jest bardzo skuteczny zabieg endermologii. Polega on na intensywnym masowaniu i ugniataniu wybranych obszarów ciała. W ten sposób lipomasaż ciała pobudza i przyspiesza drenaż limfatyczny, wyszczupla sylwetkę, ujędrnia skórę, a także pomaga usuwać objawy cellulitu, aby osiągnąć optymalne rezultaty.