Kiedy zaczynasz biznes w domu, możesz pomyśleć, że jesteś przygotowany na wszystko.

Jeśli pracowałeś w podobnej firmie, możesz mieć odpowiednie doświadczenie, ale jeśli nie prowadziłeś tej firmy, nie masz pojęcia! Informacje, które zamieściliśmy poniżej, pochodzą od osób, które pracują w domu i które wiele przeżyły.Znajdź miejsce w swoim domu, które jest spokojne i ciche i uczyń go swoim wyznaczonym miejscem pracy. Nie powinno to być miejsce, które ma już cel, jak kuchnia czy sypialnia. Zachowaj prywatność i wolną od rzeczy, które odciągną Cię od pracy.Ważną częścią Twojego domowego biznesu będzie Twoje domowe biuro. Biuro domowe powinno mieć pewne fizyczne granice od reszty domu, aby oddzielić życie domowe od pracy domowej. Posiadanie określonego obszaru przeznaczonego na działalność w domu zwiększy Twoją produktywność i pomoże utrzymać wysoką etykę pracy. Wybierając miejsce ustawienia domowego biura, należy również pamiętać, że obszar będzie musiał być skalowany wraz z rozwojem firmy.Jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie rentowności jest upewnienie się, że pobierasz wszystkie ulgi podatkowe, które są dozwolone w ramach obecnego kodeksu podatkowego. Firmy domowe mogą zapewnić Ci kilka odliczeń, w tym część kosztów ogrzewania i chłodzenia jako wydatki biznesowe.Kiedy przygotowujesz swój produkt do odbioru lub dostawy, dodaj specjalne akcenty do opakowania. Drobny gest, jak osobista notatka lub dodatkowa próbka produktu, sprawia, że ​​klienci czują, że Ci zależy i że zwróciłeś szczególną uwagę na ich zamówienie. To zmieni ich w stałych klientów.Ważne jest, aby nie używać adresu domowego jako adresu do korespondencji dla firmy domowej. Pozwolenie innym osobom na poznanie Twojego adresu domowego może być bardzo niebezpieczne. Złodzieje lub gorzej mogą przyjść do twojego domu i próbować cię okraść, ponieważ wiedzą, że masz w domu produkty. Aby uniknąć kradzieży, użyj skrytki pocztowej jako adresu pocztowego swojej firmy.Jeśli sprzedajesz produkty, będziesz musiał obciążyć swoich klientów odpowiednim podatkiem dla ich stanu. Jeśli masz firmę domową, powinieneś czytać dalej

Od Ciebie zależy, jaki jest podatek stanowy, gdzie się znajdują i dodasz tę kwotę do kosztu kupowanego przedmiotu.Ważne jest, aby reklamować swój domowy biznes.

To przyniesie Ci więcej klientów, co oznacza więcej pieniędzy dla Ciebie i Twojej firmy. Bezpłatną reklamę można zrobić, blogując o swoich produktach i/lub korzystając z serwisu społecznościowego, takiego jak Facebook.Zanim rozpoczniesz działalność gospodarczą w domu, upewnij się, że masz na to środki. Ludzie wychodzą z założenia, że ​​prowadzenie firmy w domu jest tanie. To jest dalekie od prawdy. Musisz zapłacić za swój produkt, swoją stronę internetową, swoich pracowników (jeśli je posiadasz i wiele innych rzeczy).Nigdy nie lekceważ potęgi gratisów. Twoje produkty powinny być zawsze dostarczone na czas, ale także zastanów się, jakie gadżety możesz zapakować w swoje przesyłki. Darmowe artykuły promocyjne lub inne gadżety zachęcą klientów do powrotu. To także świadectwo Twojego zaangażowania w satysfakcję klienta.Każdego dnia nauczysz się czegoś nowego w domowym biznesie. Zobaczysz inną stronę swojej rodziny, swojego domu, siebie i czasami cię to zszokuje. Innym razem odnowi twoją wiarę w ludzkość, więc nie WSZYSTKO jest źle! Ucz się na podstawie wszystkiego, co widzisz i robisz, a odkryjesz, że szokujące sytuacje zdarzają się coraz rzadziej.