Dieta pudełkowa na terenie Koła Dieta pudełkowa w Kole to coraz modniejsza forma zdrowego odżywiania się. Wymaga tylko dobrania odpowiedniej dla użytkownika diety.

Zalety diety pudełkowej

Dobrze zbilansowany posiłek to podstawa, by zachować siłę i zdrowie. Wiele osób ma jednak problem z dobieraniem składników lub zwyczajnie nie ma na to czasu. Z pomocą przychodzą wtedy pudełka z tzw. dieta pudełkową, której najwieksze zalety to:

  • Pięć posiłków dziennie (catering dietetyczny w Kole jest bardzo zróżnicowany i wyznaje zasadę, iż każdy dzień powinien składać się z pięciu różnych posiłków)
  • Oszczędność czasu (wykupując dietę pudełkową w Kole oszczędza się nie tylko czas, ale i nie trzeba wychodzić z domu. Firma dostarcza posiłki w ustalonych wcześniej godzinach)
  • Zbilansowany jadłospis (każda z diet pudełkowych na terenie Koła jest inna, lecz wymaga jednej rzeczy: dobrze dobranych składników, które dostarczą organizmowi wszystko, co potrzebuje)
  • Odpowiednią ilość kalorii (liczenie kalorii to dla wielu duży problem. W cateringu dietetycznym otrzymuje się posiłki z odpowiednio wyliczoną liczbą kalorii)

Dlaczego dieta pudełkowa jest tak popularna?

Fenomen diety pudełkowej rośnie z dnia na dzień. Jej popularność wzięła się od wyznań coraz większej liczby celebrytów, którzy przyznawali się do jej stosowania. Nazwa diety wzięła się ze sposobu jej podawania (w pudełkach).

Wbrew pozorom stosowanie diety pudełkowej (m.in. w Kole) to nie tylko sposób na pozbycie się nadprogramowych kilogramów. Dieta pudełkowa okazała się na tyle rewolucyjna, że odpowiednio dobrana może pomóc np. przy hashimoto (dieta hashimoto) czy cukrzycy (dieta cukrzycowa). Innym przykładem może być “dieta” dla przybrania wagi u osób, które borykają się z zaburzeniami odżywiania.

Kolejnym rodzajem diety pudełkowej w Kole jest dieta dla kulturystów, która została przeznaczona dla zawodników o sportowych sylwetkach. W porównaniu do klasycznych diet pudełkowych ta składa się z pięciu lub trzech posiłków i skupia składniki w taki sposób, by wspomóc budowę masy mięśniowej.

Dieta diecie nierówna

Dobrze dobrana dieta to podstawa zdrowego życia. Należy jednak pamiętać, że nie wolno stosować tych samych diet co inni bez uprzedniej konsultacji ze specjalistą.